Tel.: 0907 994 431

Pano pano
PB dialnica

Virtuálne prehliadky

Čo je virtuálna prehliadka?

Virtuálna prehliadka je vysoko moderná  grafická prezentácia nehnuteľnosti, kedy sa daný priestor nafotí a neskôr  na počítači spracuje tak, ako keby ho videlo ľudské oko umiestnené presne v strede.  Pomocou otáčania sa o 360 stupňov, natočením hore alebo dole o 180 stupňov máte pocit, akoby ste sa na danom mieste práve nachádzali. Jej  využitie má vysokú vypovedaciu hodnotu o momentálnom stave bytu či domu. Zabezpečí Vám vizuálny zážitok a 100% autenticitu.

Výhody:

úspora časupredávajúceho – prípadný kupujúci si môže nehnuteľnosť prezrieť v pohodlí svojho domova, na konkrétny byt alebo dom prídu už len klienti, ktorí sú rozhodnutí a o nehnuteľnosť majú vážny záujem. Zabraňuje sa tak  tzv. realitnej turistike, kde sa množstvo ľudí len príde pozrieť, ale nekúpi.

úspora času kupujúceho – kupujúci si vyberie nehnuteľnosť podľa vlastnej  predstavy a nestráca čas obhliadkami pre neho nezaujímavých ponúk

nezávislosť prehliadky – virtuálnu prehliadku nehnuteľnosti si môžete pozrieť kdekoľvek a kedykoľvek. Je prístupná 24 hodín denne, 365 dní v roku. 

 

http://greenreality.sk/precin/pano2.html

 

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2