Tel.: 0907 994 431

Pano pano
PB dialnica

Rodinný dom pri lese

Cena: 109 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Považská Bystrica
Obec:Horná Mariková
Ulica:
Kategória:Domy a vily
:
Počet izieb:0
Úžitková plocha:160 m2
Plocha pozemku:909 m2
 
ID inzerátu:205

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Základné informácie

Virtuálna obhliadka a video o riadok nižšie , stačí skopírovať odkaz a môžete sa po dome poprechádzať bez makléra :)

expertinanehnutelnosti.sk/1905-2/#more-1905

Verím, že práve tu nájdete všetky potrebné informácie o tomto skvelom rodinnom dome, ktorý je postavený v obci Horná Maríková, v nádhernej lokalite, ktorá ponúka hádam úplne všetko, čo k životu potrebujete. Obec Horná Maríková sa nachádza severozápadne od Považskej Bystrice . Má okolo šesťstopäťdesiatjeden obyvateľov a je stokrát väčšia ako Vatikán. Horná Maríková je obklopená lesmi, potokmi, rybníkom, proste nádhernou prírodou, vďaka ktorej je tu jedno z najčistejších ovzduší. Za športom, zábavou aj turistikou teda nemusíte nikam cestovať, všetko máte v dosahu Vášho nového domu.
Dom je postavený na rovinatom pozemku o veľkosti 909 m2. Na záhradu za domom, môžete postaviť bazén alebo pestovať, čo sa Vám páči. Orientácia pozemku zabezpečuje, slniečko po celý deň a les na konci pozemku absolútne súkromie.
Dom bol skolaudovaný v roku 1991. Že to nie je novostavba to ale vôbec nevadí. Všetko bolo stavané i plánované s ohľadom na kvalitu prevedenie, a veľmi dlhú životnosť. Strecha z pozinkovaného plecu, posledný náter v roku 2012. Okná sú drevené so žalúziami.
Dominantou celého domu je bezprostredne priestranná jedáleň s ktorej sa dá s pomocou francúzskych okien spraviť krásna terasa do záhrady.
Obytná plocha domu je bez garáže okolo 160 m2, takže svoj priestor i súkromie, tu nájde veľká aj malá rodina. Na prízemí sa nachádza Kuchyňa – špajza, spálňa, obývacia izba, jedáleň, kúpeľňa , toaleta a komora.

Na prvé poschodie vstupujete cez chodbu do spálne, detskú izbu, jednu veľkú izbu, toaletu a úložný priestor v podkroví. Pokiaľ ste početnejšia rodina majúca v obľube súkromie, je tu ešte druhé poschodie kde sa dajú dorobiť ďalšie dve izby.
Celý dom dýcha dohodovou a pokojnou atmosférou. Ste kúsok od rybníka a lesov. Nie je tu skoro žiadna premávka a je tu absolútne bezpečne. Pokiaľ teda máte radi vibrácie od zbíjačiek a bagrov , vlakov, dopravné zápchy alebo veselý hurhaj okoloidúcich, tu ich nenájdete:) Nájdete tu práve ten pokoj a rovnováhu, ktorú som písal v úvode. ZAVOLAJTE MI A PRÍĎTE SA POZRIEŤ.

Maklér:

makler
Maklér:Marek Lovišek
Telefón:0907994431
E-mail:lovisek-ZVNC-green-reality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2